| Marius_Toader_1995 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cu sa ma impac cu o fata care o iubesc si ea este cu alt baiat. Daca stiti cu sa si ii despart spunet-mi va rog ca o iubesc din suflet. sad sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff. Ca sa fiu mai pe scurt: NU O UITA! Nu ai cum daca o iubesti atat de mult. Ideea nu e ca o vei desparti de celalalt baiat, ci ca o vei astepta pana cand va vedea ca o iubesti straight face

Ps: Sunt singuru care ia site-u asta in serios? grab, Arkhasas si diabla mi se pare ca mai mult se joaca pe aici. (fara supararewinking )

11 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Mai bine renunti la ea si vezi ce iti rezerva viata in continuare.

| neutrino a răspuns:

Cu riscul de a fi injurat de catre tine, iti dau urmatorul raspuns: nu ai nicio sansa. Sa fim corecti si sa admitem adevarul ca o fata nu poate fi atrasa de un baiat care are mari probleme in a scrie cat de cat corect, 3 randuri.

| 0alafaranume0 a răspuns (pentru neutrino):

Te mai miri de ce pica lumea la bac cand ei nu pot scrie o fraza corect

| grab a răspuns:

Mama Campina!
Cu incredere happy

| Arkhasas a răspuns:

Eşti prea disperat.
Nici-o şansă.

| Alisse a răspuns:

Cred ca ar trebui sa renunti la ea, sa respecti hotararile pe care le face si cam atat. Chiar daca e greu sa renunti la ea nu poti forta pe cineva sa te iubeaca din moment ce ea e chair cu altcineva.

| 0alafaranume0 a răspuns:

Astia ca tine merita batuti...lasa fata in pace ca ai avut sansa ta dar nu ai profitat de ea. daca a decizia ta ti-o meriti iar daca a fost decizia ei atunci clar daca se desparte de ala nu o sa vina la tine, d-aia esti singur si ti-o meriti ai 18 ani degeaba pentu ca atunci cand vine vorba de caracter lasi de dorit. poate cand o sa fii cu viitoarea ta ca ea nu se va mai intoarce la tine, atunci va veni altu sa va desparta si sa se bage in relatia ta sa vezi cum e

| pirmaidă0 a răspuns:

Asta este! Nu e capăt de țară dacă un ești cu tipa pe care o iubești, crede-mă, și eu vreau să fiu cu un tip care acum a absolvit și pleacă la facultate în București.Nu poți da buzna în viața sentimentală a cuiva.Dar dacă destinul e să fiți împreună, se va întâmpla ceva îmbucurător(pentru tine) și se va întoarce, dar eu cred că mici îs șansele. Oricum, capul sus, s-ar putea să găsești pe cineva în cel mai neașteptat moment! happy

| FCMMM a răspuns:

E game over. Nu ai reusit sa o tii langa tine, e cam greu sa o recapeti. Cu incredere si Mama Campina o sa reusesti.