| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Salut TPU! Am o oarecare problema. Nu stiu cum sa'mi excit prietena...Nu vreau sa fac inca sex cu ea dar fostul ei prieten o excita si cica nu ii facea nimic. Vreo idee cum s-o fac sa se ude la pizdutza?

9 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Prietenul ei ii facea ceva. O mangaia, o saruta, dar nimic mai mult, ai putea incerca si tu daca tot vrei. Sarut-o incercand sa-i gasesti un punct slab, cum ar fi gatul.

| Goe_6264 a răspuns:

Salut! Te`ai gandit ca poate fostul o excita ...numai prin prezenta lui? Incearca sa ii gasesti un punct slab, sarut`o asa usor calm, coboara pe gat incet, incet! Ai ma frate suntem baieti ce naiba, asta sa fie o problema?

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Cică nu vrei să faci sex cu ea, vrei doar s-o exciți pentru că asta făcea fostul? Ești cu capu', vere. De fapt, ești un porc că pui astfel de întrebări. laughing

| RichRoll a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

De ce esti o maimuta proasta si faci off topic...Desteptule n'am de gand sa incep sa fac sex de la varsta x pentru ca is prea mic. Fostul ei prietena are acum peste 20 de ani. Deci gandeste'te inainte sa scoti ceve pe gura aia

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru RichRoll):

În primul rând, sunt fată.
În al doilea rând, nu ai spus câți ani ai, așa că nu aveam de unde să știm.
În al treilea rând, oricum am dreptate.
Acum, îmi poți spune câți ani ai de ești atât de mic?

| RichRoll a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Tu ti'ai facut cont pe forumu asta numa sa stresezi lumea?
Daca nu ai chef sa'mi dai un raspuns concret du'te si impuscate.
Ala'i username: ImiPlaceDeMata

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru RichRoll):

Nu, nu neapărat ca să stresez, dar așa e!

| Haze a răspuns:

Daca ea inca te saruta pe tine si se gandeste la el o mai uzi cu futunu de pompieri...trebe sa fi deosebit in modu de a o excita altfel esti zero barat

| andreachocolate a răspuns:

Eu cred ca il iubea...si eu am trecut prin asa ceva si un simplu sarut sau o atingere era de ajuns...incearca sa o faci sa se relaxeze foarte mult, sa nu ii fie mintea in alta parte