| firstboy a întrebat:

Hello, poimane este 1 Iunie si eu am 15 ani si vreau un mesaj frumos pentru o fata speciala, scurt nu trebuie sa fie lung si nu din astea cu esti mai presus de dragoste, etc,, am spus, frumoase pentru o fata speciala

3 răspunsuri:
| theBEST21 a răspuns:

Spune-i ca e o fata speciala si compar-o cu ceva special pentru tine, aducand-o pe ea mai presus

| firstboy explică (pentru theBEST21):

O alta intrebare, si eu o iubesc, si ea pe mine, dar ea la Fetesti eu la Targoviste, deci nu ne prea vedem, ideea este, ca iubire poate fi si chiar daca nu este permanet langa mine, cu toate ca as fi vrut, nu?
si alta ce as putea sa-i arat ca o plac si mai mult, adica m-am gandit la niste lucruri dar vreau multe pareri, dar serioase big grin

| theBEST21 a răspuns (pentru firstboy):

Fetelor le place sa li se spuna cat sunt de speciale si de frumoase si sa fie alintate happy