| CaPpY_7993 a întrebat:

Funda :X. Vreau cel mai frumos mesaj de dragoste pentru prietenul meu. sa fie putin mai lung. sh daca se poate sa fie si putin modificat de voi big grin. adica nu copiat in totalitate. si daca stitsi mai multe, si mai bine :X...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trimit ceva prin private mesage! Poti sa-l mai modifici si tu prin unele locuri! Bafta!

2 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Cel mai frumos mesaj de dragoste pentru prietenul tau esti chiar tu draga

| yoyoo a răspuns:

Nu prea am idee...Dar cel mai frumos e cand e scris de tine tongue