| Tanya4you a întrebat:

Vreau si eu un sfat.va rog sa fiti seriosi va promit ca dau funda si voturi. dar vreau multe sfaturi.

Eu sunt indragostita de un baiat de 5 ani s. diferenta dintre mine si el e de 8 ani, dar asta nu cred ca conteaza, inainte cand eram mai mica vorbeam foarte mult cu el la tel, el stia ca il plac si mai vb asa ca intre prieteni, dar a trecut ceva timp de cand nu am mai vorbit cu el si mi.as dori foarte mult macar sa devenim amici, recent l.am vazut la o nunta si in prima seara am stat pana la 6 dimineata eu cu gasca el si ink cativa, iar atunci nu mai puteam o cine pe o prietena de-a mea de la niste dansuri si m. a vazut langa ea si a venit sa ma intrebe cum ma numesc si eu eram pe scaun si s. a pus langa mine(dar evident ca era beat )si in a doua seara se uita la mine ciudat, deci va rog ajutati.ma chiar nu stiu ce sa mai fac si de fiecare data cand zic ca il uit apare pe strada si il vad, si iarasi nu mai pot, iar mama lui o cun pe mama si se inteleg bine si chiar nu stiu. daca de 5 ani nu am putut sa il uit chiar merita macar sa fim prieteni.

help me please. funda, voturi si fiti seriosi daca imi raspundeti daca nu mai bine nu imi rasp...

Răspuns Câştigător
| CristinaLorena a răspuns:

Deci prima oara cand am citit eu credeam ca el are 5 ani rolling on the floor) si dupa am vazut cand ai scris ca era beat si gasca si alea si mi-am dat seama rolling on the floor. Asa deci daca tu crezi ca te place atunci spune-i si lui ca il placi si vezi ce zice si el. Intre matusimea si unchimiu e diferenta de 10 ani. Deci...

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intrebal daca isi mai aduce de seara aia si atunci ai sa stii daca minte sau nu.
si afla daca are si prietena desi eu cred ca nu te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica trebuie musai sa-ti raspund favorabil. daca nu, mai bine tac. iaca tac.si daca te mananca in c.r o sa te scarpini mult si bine.8 ani? si nu conteaza? asta o crezi tu acum.da eu cred ca conteaza.mai mult; sant convins.

| Zuzzi a răspuns:

Spune`i mamei tale... poate te va intelege si ii va spune mamei lui, iar mama lui ii va spune baiatului si poate chiar si el te place. de 5 ani il placi.deci nu prea conteaza diferenta de varsta.

| Tanya4you explică:

Fumaretul...sa stii ca diferenta de varsta nu conteaza de locfratemio si multi altii au mai mult de 9-11 ani diferenta intre ei si unii sunt chiar si casatoriti, poate ca u nu sti ce e aia dragoste si sa fi trist, si te.a pus mama naibi sa imi rasp a?