| anonim_4396 a întrebat:

In timpul unui joc prostesc prietenul meu era deasupra mea, si s-a dat mai joc incat sa ni se atinga organele intime.Eram amandoi imbracati cu lenjerie intima si blugi.Cand m-am dus la baie am observat o substanta alba pe lenjerie.La o saptamana mi-a venit ciclul.
E posibil sa fi ramas insarcinata? Sunt virgina nu mi-a introdus-o.

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, nu exista sarcina prin haine. Substanta alba observata era secretia ta vaginala abundenta din cauza excitarii.

| Onn3 a răspuns:

Nu esti draga mea insarcinata dar cred ca esti putin cam mica pentru o relatie de vreme ce nu stii prea multe despre sarcina.Mai de graba informeaza-te mai bine si dupa aceea iti mai iei si prieten.

| swagMeOutBitch a răspuns:

laughing))))))))

| swagMeOutBitch a răspuns:

laughing)) ma da nu rade nimeni de ce a scris fata asta aici?

| Prapacea a răspuns:

Categoric, deși eu sper că nu vei avea copii niciodată.

| alyna a răspuns:

Jos*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu visezi sau ce-i cu tine? de cand ai menstruatie trebuia sa stii si aceste lucruri daca esti virgina nu ai cum sa ramai insarcinata, si acel lichiud il au toate fetele plus ca voi doi erati imbracati

| adriang95 a răspuns:

De unde apareti, ma? Serios acum! Nu e penetrare=NU E SARCINA si punct!
Inteleg ca esti virgina, dar credeam ca stii ca atunci cand te exciti vaginul tau are o secretie albicioasa care lubrefiaza vaginul (adica fara aia, in timpul contactului sexual te-ai incinge precum cauciucurile unui monopost de formula 1)

| forsaken99 a răspuns:

Se poate de cand ti s-a intamplat asta?

| ellenuk a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata daca ti-a venit! adica daca erai insarcinata nu trebuia sa iti vina! fa un test sa ai confirmarea! funda?

| blueSky_3324 a răspuns:

Omg! Daca te-a atins pe exterior cu penisul imbracati fiind in lenjerie, cu siguranta nu esti gravida, este o reactie a organismului tau la stimuli externi. Atata tot. invata sa-ti cunosti mai bine corpul. Fara pentrare nu exista sarcina sa tii minte lucrul asta. Fundita :-D

| Andreutza184 a răspuns:

Nu ai sanse sa ramai insarcinata pentru ca acea substanta nu a patruns iar chilotul a absorbit acea substanta asa ca nu te teme nu e nimic grav.

| Deeutza0745 a răspuns:

IOiiii esti insarcinata:O

| justmeandmyboringself a răspuns:

Nu, daca ti-a venit nu.

| TroLoLoLs a răspuns:

Daca nu tia introdu-so si erati si inbracati cu lenjerie si blugi..nu sunt sanse sa fi insarcinata.

Funda?