| anonim_4396 a întrebat:

Vrem sa auzim parerea barbatilor despre Femei grasute.
Care Femei va atrag mai mult? Slabe sau alea cu Forme?!

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum am familie masina e fata mea si tiru e nevasta nu le voi trada

| Bacemi a răspuns:

Aș putea iubi și o fată cu ceva kilograme în plus. Deși imaginația mea poate merge acum până pe la un +7 - 10. În fond e vorba și de sănătate și de lipsa unui stil de viață activ și alte chestii care vin ca o consecință a greutății.

| RAY a răspuns:

Am observat ca chiar daca fata e atragatoare fizic daca nu are sanii cat de cat si forme parca nu te atrage asa puternic, sanii conteaza mult
si mie imi place de asta https://imgur.com/a/SjQkw

| mihai69 a răspuns:

E ceva foarte relativ. Poate să-mi placă şi o grasă dacă are carnea tare dar mai ales dacă e senzuală şi poate să susțină şi o conversație, că doar nu ne-o tragem non-stop!

| Nemessys a răspuns:

1. Nu îmi plac
2. Slabe happy

| WaterDrop a răspuns:

De ce vorbesti despre tine la plural? Ai mancat o persoana de curand?

Sa raspund si la intrebarea ta: Nu`mi pasa, atata timp cat sunt ok ca si persoane.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă eşti grasă nu înseamnă că ai forme. Automat ai cur şi ţâţe când eşti grasă. Mişto e când eşti slabă şi totuşi ai sâni şi fund armonioase.

| HadesSs a răspuns:

Depinde de multi factori de exemplu hai sa o luam la sex,daca e slaba dar nu stie decat sa desfaca picioarele si atat nu e bine, iar daca e un pic mai plinuta dar te face sa te simti wow. Cele slabute in general sunt fustrate si te privesc de sus(unele nu poate), cele plinute sunt ok, dar vorbim de alea plinute, nu alea de 100 de kg care baga in ele ca spartele si sunt si pline de ele.Asa ca difera de la om la om laughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Le prefer pe cele slabe fără doar si poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una, nici alta. Ceva la mijloc. Cum e in poza asta, imi place cea din mijloc. https://www.google.it/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele urate dar destepte

| sweetangels a răspuns:

Undeva intre. Echilibrul e totulwinking

| cyupaku a răspuns:

Cele slim care la incordezi ca pe arcusul de chitara

| bogdan72 a răspuns:

Nu stiu ce are toata lumea cu tipele slabe. Mie imi plac. Nu sunt mare fan "forme" (nu mari), doar sa aiba ceva acolo sa se vada ca nu e baiat, pana mea.

| Shophia18 a răspuns:

Femeile plinuțe,
Sunt bune peste tot! Multe Femei slabe nu gasesc Barbati. O femeie plinuța este mai interesanta

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Shophia18):

Femei normale, nu slabe, dar nici plinute!

Răspuns utilizator avertizat
| Shophia18 a răspuns (pentru retarder):

Pentru ca doar asa ai intalnit. Dar pe lume nu sunt doar 2-3 Oameni. Si fiecare Om e diferit.
Poti fii si Gras si Slab dar caracterul conteaza si nu trebuie sa fie o Relatie. Poate fii si o prietenie sau se poate intampla in Familia ta sau tie personal si o sa zica si altul la fel. Iii ce dezgustator si tu te stii pe tine cum esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Shophia18 a răspuns (pentru retarder):

Dar nu sunt grasa
Nu am nevoie de sala si dispari ca nu te.am intr nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Shophia18 a răspuns:

Heheh
Fiecare a raspuns pe partea lui happy
Dar si alea grase au multe calitati...
Am o prietena are 130 kg si e inalta frumoasa...se macheaza se imbraca e parfumata ca din cutie scoasa si are un caracter bun sis tie cum sa vorbeasca rade mult are multi prieteni e umblata.
De multe ori spui ah nu vreau nu imi place pff e grasa ca mananca mult. Poate sa fie o dereglare sau bolnava sau a fost ceva ca s-a apucat sa manance. Prietena mea mananca ca un Soarec putin in fuga si e grasa din Cauza glandei tiroide.Lucrez cu ea si mancam impreuna si o vad mereu.
Si cele slabe sunt bune unele dar nu toate.

| sofisis a răspuns (pentru Shophia18):

laughing) Si ce vrei sa stii? Daca exista barbati care ar face sex cu ea? Da, sa fii sigura. Fac ei cu alea de 300+ kg. La 130 e balerina happy
Si sunt barbati pe care nu ii deranjeaza/intereseaza burtici, colaci, celulite etc.

| Shophia18 a răspuns (pentru sofisis):

Nu am zis asta
A fost doar o intrebare

| Ichigo29 a răspuns:

Conteaza si fizicul, sa nu fie gen 100 kg +, dar cel mai mult conteaza caracterul big grin.