| Oanny a întrebat:

8.95 la examen la romana yupyyyyyy! voi cat ati luat?

21 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sincere felicitari celor ce afiseaza nota reala obtinua la examen, celor ce vor sa para extravaganti prin note false : " pe noi nu ne mintiti, ci pe voi!"

| Elena1234456 a răspuns:

Nu am primit inca rezultatul, se afiseaza luni happy sper sa iau si eu macar un 9.

| Natassha a răspuns:

Am luat 10.

| tyana a răspuns:

Felicitari tuturor!happy

| Oanny explică:

Poate as fi luat si eu mai mult daca nu as fi avut un corector...care mi-a corectat lucrarea pana la sange, la fiecare virgula pe care n-am pus-o mia scazutsad iar mie mi se pare ca este un motiv de bucurie...deoarece am luat 9 si este o nita foarte buna

| Chocolate a răspuns:

Eu am luat 9. 45at wits' end.

| Armyde a răspuns:

Hi! 9, 60 happy. felicitari si tiehappy

| danutza45 a răspuns:

9. 30 si sunt multumita happy

| monika_9340 a răspuns:

9. 75:X... felicitari

| vinty a răspuns:

Am luat 9. 20.

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Am luat 9. 60blushing

| Mjdolhfi a răspuns:

10tongueFelicitari!

| paa a răspuns:

Bravo=d>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yupyyy eu am luat 9. 70 si ma bucur fff mult!:*:**:**:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti numai copii inteligenti... pacat ca intrebarile unora reliefa crudul adevar... ati copiat happy

| bya97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea se putea copia AU FOST CAMERE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si 8, 95 nu este un motiv de bucurie pentru cateva opere amarate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. 80 big grin. dar mi-e frica la mate

| Litlle B a răspuns:

10 am luat. Romana e punctul meu forte, dar acum sa vedem la matematica worried...acolo e "buba"

| sebeek a răspuns:

Am luat 10 tongue sunt mai bun ca tinebig grin

| byanca14 a răspuns:

9. 80happy