| bruneta1893 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi! Eu am dat bacul acum si am luat la romana 8.95, la biologie 8.55 iar la mate M2 am luat 3.50 si nu sunt multumita deloc de rezultatul obtinut! As vrea sa fac contestatie.Credeti ca am vreo sansa sa imi dea 5? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ai șanse, da merită să încerci.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam prea mult, dar nu ai ce pierde.

| Dana211 a răspuns:

E vorba de un punct jumate ceea ce inseamna foarte mult dar daca tu stii ca ai facut macar de un 5 depune contestatie (bine ca poti depune oricum pentru ca nu ai nimic de pierdut)

| bruneta1893 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!