Întrebare recomandată | AvalohAlyn a întrebat:

A facut cineva vreun curs gratuit la agentia de somaj?(A.J.O.F.M, a.n.o.f.m)Cum stau treburile la ei? Ma refer la cursuri.De cate ori te duci si dai examen doar la sfarsit sau si in timpul cursului? Care sunt regulile pe acolo? A facut cineva vreun curs gratuit la ei? Ma interesa cursul operator calculator si cel de limba engleza.Si cu cine faci cursurile? Cu profesori sau cu lectori?

Răspuns Câştigător
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Personal am facut curs de Html prin ei cand am fost somer.La majoritatea orelor se facea prezenta, daca nu aveai minim 80% prezenta cursul trebuia platit. Functie de curs profesori si specializari se dadeau teste.La noi cursul de Html s-a tinut de profesori de informatica care aveau curs de formatori.Pentru examenul final am avut de facut(pe durata cursului) si de prezentat la final comisiei de examinare compusa din profesorii cu care am facut si inspectorul scolar de informatica, plus de raspuns la o intrebare sa vada ca tu ai facut acel site.

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Acolo ei iti cer experienta si daca nu o ai e tare nasol naspa sa stii

| aumih16 a răspuns:

Problema sta altfel de unde le dai tu experienta daca nu ai de unde