| AnonimAnonim4321 a întrebat:

A mai facut cineva cerere pentru laptop/tableta gratis de la minister? https://consiliulelevilor.ro/......n-2020.pdf

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Au facut nepotii mei. Am trimis la minister. Sa vedem!

| Wr3nch a răspuns:

Nu, dar daca faci cere un laptop, bate tableta la orice ora.

| Michaeel a răspuns:

Pagina nici nu mai este valida, mai ales acum când e vacanta. Tabletele și laptop-urile erau doar pentru copii mai neajutorați care nu aveau device-uri pentru învățatul online. Din moment ce tu ai pus întrebarea asta, trebuie sa ai ceva telefon sau calculator pentru a te conecta online. Chiar dacă faci cerere nu vei primi nimic.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Michaeel):

Am un telefon vai mama lui nu e compatibil cu zoom si alte aplicatii de predare