| sorina_bradin a întrebat:

A mailuat cineva cursuri pe udemy? Sunt ok, merita banii? Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| NeluB a răspuns:

Unele sunt foarte bune - spre exemplu cursurile lui Isaac Rudansky altele sunt insa la nivelul pe ce buton sa apesi ca sa se deschida calculatorul. Depinde ce cauti. In general review-urile despre curs spun multe despre cat este de bun sau actual cursul. Dacă vrei să ei un curs verifică notele și revie-urile, ce alte cursuri mai are persoana și dacă este actualizat cursul. Dacă scrie 2020 în titlu nu înseamnă neapărat că este un curs creat în 2020.