| anonim_4396 a întrebat:

A terminat cineva facultatea de comunicare si relatii publice? Ce job aveti in prezent?

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Băi,tăticu*, eu nu am răspuns pentru
tine!
Iar dacă ești cumva absolvent s-ar părea că te-ai simțit cu musca pe căciulă și te-ai băgat în acest dialog exact ca musca -n portofelul iepei.
Hai, pa!

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Nici el nu mi se pare ca ar fi zis ceva legat de ce ai aberat tu acolo. Nu-s nici macar studenta. Fa-ti un control la cap, te rog

| WhiteLife a răspuns:

Stiu pe cineva care a terminat, lucreaza ca vanzatoare de haine la Takko.

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Peee bune? laughing In ce judet?

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Caraș-Severin.

| corolav a răspuns (pentru WhiteLife):

Decît deloc!
Și școlari care nu gîndesc, care vor să ajungă toți cel puțin miniștri.
Dar și niște părinți mai proști decît ei.
Spune cineva, undeva într-o gazetă, chiar de azi...
„Pe atunci (n. corolav: în 1990) aveam idealuri. Toți aveam. Azi nu mai am prea multe, fiindcă țara asta se pricepe foarte bine să
ucidă asemenea porniri. Azi încerc să judec pragmatic. Deci cinic. E adevărat că degradarea României, din ultimul sfert de secol, e în mare măsură responsabilitatea politicienilor, care au care au construit statul ireparabil corupt de azi.Numai că acești politicieni sunt produsul unei lumi. Sunt formați după chipul și asemănarea poporului din care au ieșit ca păduchii în frunte".

| WhiteLife a răspuns (pentru corolav):

Decât deloc, da, dar se putea și mai bine. Revenind la subiect: a făcut facultatea în Timișoara. Și cred ca e bucuroasă ca nu a făcut și masterul ca sa își găsească de lucru.

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Ce intreb eu, ce raspunzi tu. Gizas.