| CristiChhris a întrebat:

As vrea sa va cer parerea in legatura cu ceva.Acum mai multe saptamani o fata de la mine din clasa ( sunt clasa a 8 a ) a inceput sa ma intrebe daca vreau sa fim prieteni.Nu stiu daca era la baza sau nu, dar tot ma batea la cap cu chestia asta, asa ca am zis da si a fost foarte bucuroasa.De atunci am inceput sa vorbim mai mult, si sa ne intelegem mai bine.Acum intrebarea mea este daca ii place de mine. Ziceti-mi parerea voastra sincera.Multumesc!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posbil, dar pup-o si tu si in acest fel te vei convinge.

| Emilian65 a răspuns:

Daca s-a bucurat la raspunsul tau, inseamna ca ii place de tine si vrea o relatie de durata cu tine.

| SkyPilot a răspuns:

Se pare ca da. Tu ce crezi, daca nu ii placea de tine, ar mai fi venit sa te intrebe? Invit-o pe afara, tine-o de mana, dupa 2-3 intalniri poti incerca sa o si saruti daca merge bine.