| Matia463 a întrebat:

Admiterea la medicina generala la umf Craiova e mai ușoară decat la umfcd?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil ca la Craiova sa nu fei aceeasi concurenta ca la Bucuresti. dar merita incercat. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Facultatea de stomatologie este multa mai usoara si mai scurta decat facultatea de Medicina!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tot 5 ani se studiaza si la Medicina Dentara.

| Matia463 explică (pentru Violleta2022):

Ce vreau să știu e daca la medicină la Craiova se intra mai usor sau nu decat la București

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matia463):

Da, este posibil ca la Craiova sa nu fei aceeasi concurenta ca la Bucuresti. dar merita incercat. Succes!