| Questo a întrebat:

Ajtuor! Cineva mi-a aflat intrebarile secrete de la id-ul de messenger, mi-am schimbat intrebarile dar dupa ce acceseasa "Aceasta nu este intrebarea mea" apar din nou intrebarile vechi si tot imi schimba acel individ parola! Cum sa fac sa schimb intrebarile definitiv? Sa nu mai apara cele vechi? Va rog, sunt disperat! Funda

1 răspuns:
| Nothing1 a răspuns:

In primul rand schimba-ti parola si dupa aceea imediat si intrebarile ca sa nu-ti mai intre