| Ciresyk a întrebat:

Heey buna happy Am si eu o mare problema! Acum cateva saptamani cineva mi-a aflat parola de la messenger cu ajutorul intrebarilor secrete, erau prea simple iar persoana aceea ma stia destul de bine.Cand am vazut asta, mi-am schimbat parola si intrebarile secrete in asa fel incat sa fie greu de ghicit iar acum as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate sa o mai afle? Raspundeti-mi va rog...happy

Răspuns Câştigător
| Ady994 a răspuns:

Modalitati de a afla parola unui id sunt o gramada...dar sunt mult mai complicate...si daca zici ca nu se pricepe la calculatoare nu cred ca ai de ce sa te temi

5 răspunsuri:
| Ady994 a răspuns:

Daca persoana respectiva este priceputa la calculatoare ii va fi foarte usor sa iti afle parola. pentru ca atunci cand tu comunici cu cineva pe mess si calculatoarele voastre comunica intre ele( fac schimb de IP-uri) si daca ai IP cuiva si mai stii si putina programare e foarte usor sa ii intri in PC

| Ciresyk explică (pentru Ady994):

Din cate stiu eu,(si o cunosc foarte bine) nu o duce capul chiar atat de mult la calculatoarehee hee dar sigur alta metoda in afara de cea mentionata de tine, care mi se pare foarte complicata, nu mai exista, nu?

| Doarefericireasiiubirea a răspuns:

Buna... si eu am patit la fel si nu am mai putut face nimic... doar daca afli intrebarile sau parola dar daca spui ca sunt foarte grele nu cred ca mai ai sansestraight face

| Ciresyk explică (pentru Doarefericireasiiubirea):

Mie nu mi-a schimbat si intrebarile cand mi-a schimba parola ca din fericire nu a fost atat de desteapta, si de aceea am putut sa-mi recuperez parola si sa o schimb dar acum mi-e frica sa nu o afle iar, desi mi-am schimbat si intrebarile, acum intelegi? happy

| Doarefericireasiiubirea a răspuns (pentru Ciresyk):

Da. e bine asa. baga o parola mai grea de genu. ghiozdan00. cu numere la sfarsit sau l inceput.