| awesomedavid a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine la engleza va rog! cum comentati urmatoarea afirmatie "One who has health, has hope. One who has hope has everything. Va rog ajutati-ma k imi trebuie pe maine care comenteaza primul afirmatia dau multe funde

Răspuns Câştigător
| Lorelei_8623 a răspuns:

Cel care este sanatos, are speranta. Cel care are speranta are totul.
Se refera la faptul ca in viata nu ne trebuie nimic altceva decat sanatatea si daca o avem, aceasta ne da speranta si putere sa ne indeplinim fiecare dorinta.

3 răspunsuri:
| awesomedavid explică:

Da nu stiu sa o comentez de acee vam rugat pe voi

| premamotion a răspuns:

Cel ce este sanatos, are credinta. Cel ce are credinta are totul.

| ioiomama a răspuns:

Nu stiu dar nu stiu zi si tu pune-o pe google traducere si vezi ce zice in romana si o comentezi