| Andrei_Alex_1997_6UOd a întrebat:

Ajutor! la scoala am notele astea :franceza-4, 4,8
civica:4,8
bio:3,7,9
mate:5,5 si 3 in teza
poimaine am sedinta cu parintii ce pot face fara sa zic adevaru la parinti sau ceva? la restul in afara de mate poate ma iarta dar daca vad ca poate raman corigent la o materie ma pedepseste si ma cearta foarte rau as vrea intr-un fel sa aman sedinta sa cresc nota la mate atat, cum fac sau alte pareri va rog ajutor! dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu vine la sedinte, gandeste-te ca diriginta iti poate suna parintii si tot o sa vina la scoala. Mai bine ii spui si promiti ca o sa iti indrepti media.