| TrollingFace a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa gasesc mai multe motive sa ma cert de motive de ce pune copiii sa ii cumpere lucruri sa ii aduca hainele in clasa ati observat ca toti provesori dau note mari si ii baga inseamna pe toti care se dau bine pe langa ea de ex eu sunt genul sa nu prea invat dar stiu cate ceva nu ca alti nimic sa iau 4 si tot eu iau 4 mereu da vina pe mine daca pune cineva mizerie la mine la banca vino fa curat ca e la tine la banca daca pun eu la unu tot eu sa fac curat ca de ce am pus si i-am spus adevaru in finde vin cu parinti la scoala nu mai rezist aproape toti profesori sunt corupti. Urasc diriginta in fiecare vineri plec de la ora ei asta e a 2 oara cand plec de la ora ei si nici nu imi pune absente ca cu mine sau fara tot una ewinking

Răspuns Câştigător
| Aryadna a răspuns:

Wow, si eu care credeam ca profesori mei sunt asa, eu sunt intre lu-am numai 7 si 8 si acum m-am ambitioanat si iau numai zece, daca nu intri in joc degeaba te plangi, normal nu ar trebui sa lingusesti profesori sau sa pui intrebari de genu"doamna am facut 5 exerciti in plus la tema,este bine?" toti colegi mei fac asa ca profesorul sa creada ca este un elev nemaipomenit,in orele dirigintei suntem cuminti ca sa ne scape de belele dar nimeni nu indrazneste sa plece de la ora profesorului de geografie,acum ti-as spune sa te impui in partea cu curatenia,a incercat o colega si nu a iesit prea bine, uneori profesori nu vad ceea ce este bine, in ora de tehnologie profa se duce in spate unde e galagie si dicteaza...cum sa auda cei din fata ce spune,partea cu "mita"sa spun asa este interzisa in scoala noastra,nu avem voie sa ii cumparam profesorului cadouri, in schimb ii putem da flori dirigintei la inceputul/sfarsitul anului si de ziua ei, normal nu e corect sa ii dai flori de fiecare data cand iti da nota sau asa ceva.Mai exista copilul rasfatat,cel care plange de fiecare data cand nu stie sau cand ii este greu, am in clasa asemenea cazuri, vaza e ca profesori in loc sa treaca mai departe se duce langa el si ii spune"hai lasa vei invata data viitoare nu trebuie sa plangi"

7 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Nu stiu despre ce materii vorbesti, dar eu daca as fi proful tau de romana ti-as da numai 1 si 2.

| LiviuAlan a răspuns:

Esti chiar...sa nu spun cum! Daca profesorul face asa ceva nu e fiindca e corupt!

| SweetyNuta a răspuns:

Mai întîi învață a scrii corect, și nu spune că știi câte ceva fără să înveți, asta este absurd. Iar ceea ce-ai spus tu e o prostie!

| danyelos78 a răspuns:

Profesorii=niste corupti deci eus genu de om care avea intre nota 10-8 la toate materiile rar aveam cate un 6, 7 si eram cuminte* dar eram unu care avea 2 masti masca cea reala una de disperat care vrea sai omoare pe toti profii sai bage in tarana si i injuram in gand tot timpu si alta.de baiat muncitor acultator, cuminte, nu comentam app. niciodata...I`a incearca sa-ti creezi doua fete si sa-ti manifesti ura in minte sau unui bun prieten care sa nu te spuna (sa nu fie retardat adica) Bft~! Sper ca am fost de ajutorbig grin

| Ika13 a răspuns:

Pei sa iti spun ceva dar sa nu te super...Am si eu in clasa o fata si tot asa face nu invata bine si ea tot spune ca profa de mare de romana diriga si mai multi profi au ceva cu ea.Asta pana acum 2 zile cand a fost scoasa la tabla la romana si nu a stiut nimic nici macat nu isi facuse tema.Si prrofa ia pus 5 de abia atunci si-a dat seama k nimeni nu are nimic k ea si k numai ea este de vina pentru ca nici macar nu era cuminte.Eu ti-as propune sa incerci sa inveti putim mai bine si sa stai cuminte la ora. poate ca asa profi nu o sa te mai ignore. sper ca am ajutat.pa

Răspuns utilizator avertizat
| SweetyNuta a răspuns (pentru TrollingFace):

Te contrazici singur!