| Danut4439 a întrebat:

Am 3 de 3 la mate si nu stiu ce sa fac, sunt clasa a 6-a nu vreau sa raman corigent si nici nu inteleg materia bine. Ce as putea face ca sa nu raman corigent?

Răspuns Câştigător
| Danielachan a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si cerele meditator

| Danut4439 explică (pentru Danielachan):

Nu prea stam bine cu situatia financiara

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cauta lectii online pe internet.De exemplu Prof.Ioan Ursu pe youtube.Are si site in care vinde dvd-uri cu fiecare capitol de matematica din clasele gimnaziale, inclusiv a sasea.
Si mai uita-te la lectii online de mate pentru a sasea.Gasesti si incearca sa le intelegi! Succes!

| Lioana a răspuns:

Cere ajutorul unui coleg mai destept.