| dennis17 a întrebat:

Am auzit ca semestrele acestea vor fi mai scurte. Imi puteti spune va rog cand se va termina scoala?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Din pacate te anunt ca ai auzit gresit, semestrele vor fi dimpotriva mai lungi, numai ca vacanta de iarna se va prelungi cu o saptamana. pana pe 23 ianuarie. urmatorul semestru va fi-23ianuarie-23 iunie, iar noul an scolar 2012 va incepe pe 9 septembrie sad, grooaznic nu-i asa? nu era de ajuns ca ne luasera din vacanta, acum nu mai e de 3 luni e de 2 jumateee crying

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cauta pe net Structura anului scolar 2011/2012

| Karizma a răspuns:

Primul semestru se termina acum in vacanta de iarna si celalalt pe 23 iunie

| dennis17 explică (pentru Karizma):

STIU si eu asta ca se termina in vacanta de iarna dar cand? of of of daca stiti sa citit voi intrebarea. in ce data... -_-

| orman a răspuns:

laughingrolling on the floor loool bv frate ai fost tare cu intrebarea asta laughing) of of of deloc nu va place scoala laughing)