| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit despre niste zvonuri despre Marti 13! Care sunt acelea? Cate dintre ele st adevarate?
Exista si un film numit asa sau ala era Vineri 13laughing?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Se spune ca 13 e cel mai ghinionist nr si asa si este. si unii zic ca cea mai ghinionista zi e marti iar unii vineri. eu cred ca cea mai ghinionista zi e marti. deci combinate la un loc aduc numa ghinion, dar pana la urma e doar o superstitie tongue.

3 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Da era vineri 13, insa stai linistita sunt numai superstitii astea. Eu chiar am o prietena care are foarte mare noroc cu acest nr. 13.

| enverhoxha a răspuns:

Vineri 13 mori. Marţi 13 doar îţi rupi un picior sau îţi găseşti iubitul în pat cu alt bărbat.

| LucaTeofil a răspuns:

E vineri 13 nu marti 13