| ralucaralu a întrebat:

Am citit seriile Harry Potter si Amurg din biblioteca scolii, mi-au placut foarte mult si nu stiu ce sa mai citesc.As vrea tot ceva in mai multe volume si daca se poate unele pe care le-as putea gasi in biblioteca.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele vampirilor
daca as aveao, as citi toate volumele intr-o noapte love struck

| EuphoricEyes a răspuns:

Pe Aripile Vantului-2 volume de Margaret Mitchel, Anna Karenina-2 volume! Dar poti sa citesti romane de Agatha Christie, sunt romane politiste si foarte interesante! Acestea nu stiu daca le gasesti la bibliotecabig grin! Dar depinde, poate ai noroc! Sper ca ti-am fost de ajutor!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste 1000 si una de nopti

| pure9 a răspuns:

Vampirii Sudului, True Blood cartile, romane politiste de Agatha Christie - Crima din orient express e foarte tare.

| crash15 a răspuns:

1.the darkest powers(fortele raului absolu)
2.shadow falls
3.eve
4.fablehaven(gen harry potter)
5.vampirii sudului
6.vampire diaries

| kosmyn98 a răspuns:

Daca preferi ceva de groaza exista goosebumps 16 volume 120 de pag in medie pe fiecare carte le gasesti in biblioteca pe toate le-am citit pe toate sunt foarte tari in afara de 1 volum nu l-am gasit ATENTIE:nu se recomanda citirea dupa miezul noptii