| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am dat ieri bacu la romana si din obisnuinta fara sa-mi dau seama am subliniat nr a 2 ex. Cand am intrebat-o pe una dintre supraveghetoare daca e vreo problema a zis ca il intreaba pe sefu de comisie ca atunci venea cu stampilele, dar nu l-a intrebat nimic si dupa ce a plecat mi-a zis sa scriu linistita ca nu are nimic, desi la inceput ne-a avertizat sa avem grija ca orice poate fi considerat semn distinctiv si ni se va anula lucrarea.Nu mai stiu ce sa mai cred, sunt atat de suparata. Credeti ca mi s-ar anula lucrarea doar din atat?

5 răspunsuri:
| sopranaCadaverica a răspuns:

Ti-au anulat-o?

| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Nu o sa ti-o anuleze, daca era sa o anuleze o facea comisia cand o verifica, dar in momentul corectari este posibil sa te depuncteze, depinde ce profesor corecteaza lucrarea. asa am facut eu la capacitate la matematica, din obisnuinta am incercuit toate numerele problemelor si am fost depunctata petru asta nu cu foarte mult, dar a fost ceva. Sper ca pe tine sa nu te depuncteze si sa treaca cu vederea, si la urmatoarele examene sa fi foarte atenta sa nu mai faci o astfel de greseala, cel mai bine este sa scrii fara subliniat, incercuit, sau eventuale greseli taiate se mai accepta ca o greseala sa fie pusa in paranteza dar incearca sa eviti, petru ca sunt profesori carora nu le place deloc astfel de lucruri si te pot depuncta.Multa bafta si sa iei note mari.

| Hyōhaku a răspuns:

Nu cred ca o anuleaza.acum ca ai subliniat 2 ex nu cred ca ti-o anuleaza

| PufuletiCuCiocolata99 a răspuns:

Depinde de cel care corecteaza. happy si noua ni se spune ca se poate considera semn dar de multe ori se trece cu vederea :d inca nu am ajuns la bac si nu stiu.batting eyelashes probabil o treaca cu vederea >:d

| Prioteasa_Florentina_1993 a răspuns:

Ba s-ar putea sa ti-o anuleze..nu degeaba ne-au anuntat la inceput sa nu subliniem si alte chestii.si nu depinde de cel care corecteaza, depinde de comisie.ei sunt mici si nu au de unde sa stie...acum ramane sa ne spui ce s-a intamplat...