| Alex420HD a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de bacul la romana.
Stiu ca nu trebuie sa implementezi semne, sa faci taieturi pe foaia de examen. Dar la romana am pus un citat din Riga Crypto in paranteza si arata ceva de genul:
Am zis eu ca soarele reprezinta idealul absolut la care tinde Lapona iar in paranteza ("roata alba mi-e stăpână")
Credeti ca mi se poate anula lucrarea, paranteza considerandu se un semn distinctiv?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu e un semn dar ca-sa stii pe viitor citatele se pun doar in ghilimele, fara paranteza.

| Alex420HD explică (pentru PrintesaGumitaa):

Multumesc de raspuns! Stiam asta, dar la graba nu am realizat. Abia dupa ce am predat foile am realizat happy

1 răspuns: