| denispop14 a întrebat:

Ieri am sustinut Evaluarea Nationala la romana. Am subliniat din obisnuinta,, Subiectul 1" si,, Subiectul 2" si titlul compunerii. Oare imi anuleaza lucrarea din atat? Sunt panicat rau. Cine mai e in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Eu gen acum 3 ani la matematică n-am mai avut timp sa completez ceva și se vedea aiurea un egal pus în josul paginii și un radical necompletat, dar nu mi-au anulat-o rolling on the floor)
Iar la română am subliniat aiurea la primul ex. și nu s-a întămplat nimic, deci ai șanse sa nu ți-o anuleze.

mă rog, fii mai atent

13 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Depinde cine corectează, dar în general nu.

| denispop14 explică (pentru deeeaqq):

Asa sa fie.

| denispop14 explică (pentru deeeaqq):

E o prostie pana la urma. Înțeleg dacă făceam stelute sau inimioare.

| denispop14 explică (pentru deeeaqq):

Nici vorbă de anulat. Mi-a dat 8, 30?

| deeeaqq a răspuns (pentru denispop14):

Apăi bravo ție

| denispop14 explică (pentru deeeaqq):

Am stat ca pe ace 5 zile pana la aflarea rezultatelor?

| deeeaqq a răspuns (pentru denispop14):

Păi cine te-a pus să subliniezi "din obișnuință" și după să stai super panicat ca vai doamne o să mi anuleze lucrarea? Eu zic să te bucuri.

| denispop14 explică (pentru deeeaqq):

Cretinele alea nu zis nimic de asta. Doar de cerculețe, tăieturi dubioase și semne evidente.

| deeeaqq a răspuns (pentru denispop14):

Eu gen acum 3 ani la matematică n-am mai avut timp sa completez ceva și se vedea aiurea un egal pus în josul paginii și un radical necompletat, dar nu mi-au anulat-o rolling on the floor)
Iar la română am subliniat aiurea la primul ex. și nu s-a întămplat nimic, deci ai șanse sa nu ți-o anuleze.

mă rog, fii mai atent

| JUNNKiE47 a răspuns:

Nu prea cred că o să îți fie anulată lucrarea din motiv ce însoțitorii nu te-au atenționat ca drept fiind ''semn'', așa că presupun că nu o să îți fie anulată lucrarea.

| denispop14 explică (pentru JUNNKiE47):

Sper sa fie asa.

| denispop14 explică (pentru JUNNKiE47):

Chiar au văzut foaia de examen și nu au zis nimic. Oricum nu cred ca o sa anuleze la vreo 5000 de elevi din toată România.

| Anonimmmmaaa a răspuns:

Si Eu am subliniat titlul compunerii...dar nu cred ca o sa le anuleze.

| denispop14 explică (pentru Anonimmmmaaa):

Sa dea Domnu. Sper sa nu fim singurii.