| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut o povestire de domeniul senzationalului, problema e ca eu sunt la liceu si nu prea am idei. Puteti voi sa veniti cu niste idei mai autentice (si sa nu para foarte copilaresti)? Nu trebuie sa fie o povestire, pur si simplu doar idea...

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai putea scrie - de exemplu - cum ți-au șters editorii, intrebarea de aici, știind că temele de casă nu sunt acceptate.

E o idee, ce zici?

| random1620 a răspuns (pentru sierra1):

Pai nu e chiar tema. Pur si simplu eu am cerut idei...

| sierra1 a răspuns (pentru random1620):

și nu e interesantă ideea mea?

| random1620 a răspuns (pentru sierra1):

Pbn, asta nu o tema. Pur si simplu sunt idei, iar eu nu consider ca e nimic gresit in asta, iar daca nu-ti convine du-te si ajuta-i pe alti pentru ca pe mine nu ma prea ajuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaina ucigasa

| Mopmop a răspuns:

A murit bunul simt pe Pamant. Toata lumea doliu, zile de doliu national, minute reculegere etc. Scrisori de condoleante intre guverne, toti plang. Toti promit ca va fi ca inainte insa surpriza, nimic nu se schimba...
Dezvolta tu ideea!

| Lusiaa a răspuns:

Apele se astern deasupra pamantului iar oamenii traiesc pe vopare, in submarine si in aerhappy