| georgiiiy a întrebat:

Am de facut un interviu cu un sportiv roman celebru in franceza?
care ma pote ajuta?
big grin
dau fundita
plsss
urgentbig grin

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

Scirie pe google in franzeza "viata sportivului X" si vei gasei pe site-ul wikipedia! succes

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Eu te pot ajuta, intra aici si care cuvant(fraza) nu stii cum se spune in franceza scrie-lin romana si va fi tradus in franceza.
http://translate.google.com/#

| stickere a răspuns:

Iti doresti un iphone si nu ai bani de unul original? nu. i nicio pb.eu te pot ajuta.vand IPHONE 3G identic urgent la pretul de 249 lei.id nikelino6@yahoo.com pentru cine e interesat(super telefon). am poze si filmulet cu aces