| RobyTheWest a întrebat:

Am de facut un proiect despre "O Scrisoare Pierduta" dar nu prea stiu cum sau despre ce sa fie...Ma puteti ajuta, sa imi dati ceva comentari, sau sa-mi faceti o comparatie intre(O Scrisoare Pierduta si o alta opera; personae(doar din O Scrisoare Pierduta sau si din alte opere); si altele). Imi mai puteti spune ce desene sa fac cum sa le aranjez (Foaie A3).

1 răspuns:
| Amorezatul a răspuns:

Tema proiectului trebuie sa fie O SCRISOARE PIERDUTA de Caragiale! Daca vrei sa faci desene, deseeaza-l pe domnul Goe in tren atunci cand pierde biletu :p este un moment comic cunoscut de toata lumea!