| NuConteazăCine a întrebat:

Am de facut un proiect la biologie. Orice legat de plante medicinale sau animale, din Romania. Profesoara este foarte pretentioasa, iar eu am nevoie de un 10. As vrea sa fac despre ceva interesant, mai special, sa o impresioneze, dar nu stiu despre ce. Idei? happy

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Scrie despre speciile pe cale de disparitie.

pace!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cauta pe Descopera.ro si vei gasi multe lucruri interesante.

| ctina a răspuns:

Rezervatii naturale din Romania, speciile disparute din tara noastra-flora sau fauna-(cum traiau, ce a dus la disparitia lor, chestii din astea)

| yoyodedeea a răspuns:

Aloe vera