| Fcp_Alexandru_1981 a întrebat:

Am de făcut un proiect la ed tehnologica cu materiale textile.Ce ar trebui sa aduc pentru acest proiect(il facem la școală cu un grup ales de noi{suntem 5} și a venit rândul meu sa aduc materialele). Deci ce sa aduc? Profesoara nu ne-a spus ce sa aducem.Si niste idei de proiect (sunt cls 6)DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AlexCristi97 a răspuns:

A intrebat si marius laughing mare agitatie cu proiectul ala. E destul sa mergeti cu ce trebuie si veti avea 10. Luati si voi niste carpe, cereti la parinti ceva chestii textile care nu le mai trebuie si mergeti cu toate la scoala. Probabil veti avea nevoie si de ceva gen lipic sau ac-ata, foarfeca si va descurcati voi sa creeati ceva din ce aveti, doar sa le aveti la voi