| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un referat pe tema Bucataria ajutati-ma va dau fundita la al mai bun?

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Scrie si tu in introducere despre bucataria din fiecare tara cum te-ai apaucat tu de gatit, dc iti place sa gatesti, pune si cate o poza cu retete din diferite tari si chiar si reteta

1 răspuns:
| Cσσкiє a răspuns:

De ce nu scrii despre bucătăria românească? http://www.e-referate.ro/referate/Bucataria_romaneasca2008-10-17.html
Ai putea scrie referatul acela, plus poze şi desene făcute de tine.