| disi2001 a întrebat:

Am descarcat apllicatia X-ray Scanner pentru telefon de pe mai multe site-uri si nu merge! Mie cand o deschid pe telefon imi zice
,, No landscape mode
Use portrait mode,,
Ce sa fac (ar merge intru-n fel?) Cine stie va rog URGENT spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai smartphone? Daca nu, ai cheltuit degeaba banii! Dar, te poti duce acolo unde ti-ai cumparat telefonul si ei vor sti ce este de facut! FUNDA?

5 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Iti trebuie smartphone... si e fake oricum, nu merge efectiv iti ia banii aiurea

| MarYan00 a răspuns:

Cred ca glumesti..nu`mi vine sa cred ca vad pe cineva care a dat banii pe asa ceva straight face
imi cer scuze daca nu e vorba de asa ceva si e doar de.jar`uri luate de pe nu stiu unde
apoi..pe bune? chiar crezi ca telefonul ar face asa ceva? laughing

| int10 a răspuns:

Ce telefon ai?

| disi2001 explică (pentru int10):

Nokia asa 200, dar mi s-a spus ca merge si pe al meu

| disi2001 explică:

Nu am smartphone, dar mi s-a spus ca merge si pe alte telefoane eu am Nokia Asha 200