| anna1988 a întrebat:

Buna,am o tableta Allview speed 2+ si cred ca am dat pe o setare si acum nu mai pot face din stilul portrait in stilul landscape adica nu pot intoarce tableta sper ca ati inteles pentru ca nu prea ma pricep la explicat.Intrebarea este stie cineva ce setare am accesat si cum pot face sa o pot intoarce? Urgent, va rog!

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Intra in meniu la optiunea Privacy si acolo ai optiunea Factory data reset.
Da ok la atentionare si apoi vei avea tableta ca noua.
Atentie iti va sterge tot inclusiv adresele, parolele etc.
Sper ca pe viitor sa nu mai butonezi la intamplare.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa ti se intoarca seteaza optiunea care o aveai si daca nu se acceseaza stingeo si apoi porneste-o din nou! Daca nu merge duo la un service! Funda? pls

| raduionut99 a răspuns:

Intri in setari, ecran si vezi daca e bifat,, rotire automata˝, daca nu bifeaza si gata.