| Geannni a întrebat:

Am descarcat o prezentare powerpoint de pe internet si vreau sa o editez, dar nu merge pentru ca mi-o deschide direct, fara sa mai apara acele slide`uri.Cum fac sa o editez?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Deschizi pp-ul mai intai executabilul programului, si apoi intri in file, open... si selectezi acea prezentare copiata

| Mitzaaa90 a răspuns:

Deci... Porneste progamul Powerpoint ---> File ---> open si selecteaza fisieru. Daca il deschizi manual cu programul nu o sa porneasca automat.