| bebitzzu a întrebat:

Am facut un proiect in power point si nu il mai pot deschide. Imi da nu stiu ce eroare. Are cineva idee de ce si daca ii pot face ceva?

3 răspunsuri:
| TeoCaramel a răspuns:

Nu conteaza daca apare eroara. Daca nu ma insel si mie imi apare aceeasi problema, dar eu dau "cancel" si imi merge. Incearca si tu, pote iti merge, daca nu da-mi un raspuns happy

| bebitzzu explică (pentru TeoCaramel):

Nu merge deloc. nu se deschide. ce sa ii fac? imi trebuie neaparat

| Razvan982013 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe el si dai open with... PowerPoint