| Ritska a întrebat:

Am facut un proiect in Power Point si nu stiu cum sa fac sa nu mai poata fi editat. Mai exact, trebuie sa il dau cuiva dar vrea sa il dau fara sa il mai poata edita! Vreau doar sa il poata deschide si sa se uite la el, cum fac asa?

Funda!

1 răspuns:
| VladPetcu a răspuns:

Deschizi power pointul.
Dai pe File---> Info---> ai acolo permision dai pe aia si iti apar mai mult tu alegi ''Restrict permission by people'' ---> alegi Restricted permision'' urmezi passi si gata ai rezolvatwinking
Funda?