| Bunicainchiloti a întrebat:

Am întrat în clasa a 9 a la profilul mate info și as vrea sa ma transfer în alta clasa dar la același profil în același liceu, menționez ca încă nu a început școală și as vrea sa ma transfer în prima zi pentru a fi în clasa cu cel mai bun prieten al meu, se poate? Dacă da, cum? Va rog ajutați-mă. Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu elevii din clasa ta si din cealalta clasa, poate vreunul vrea sa se mute in clasa ta si atunci ai rezolvat problema.
Daca nu se rezolva asa incearca la conducerea liceului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu din parinti si mergeti la secretariat.