| gadyel a întrebat:

Am intrat la facultate in Arad la Aurel Vlaicu profil ingineria sistemelor specializare automatica si informatica.
Intrebarea mea este unde se afla cladirea unde voi invata?
Unde se afla cladirea cu laboratoarele? Ca am auzit ca sunt separate.
Pe ce data incepe facultatea?
Si daca puteti sa imi dati niste sfaturi despre profesori si materii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Toate laboratoarele sunt în Micalaca, deci acolo vei studia.

Facultatea începe pe 1 Octombrie (Marți), festivitatea de deschidere se va desfășura în Micalaca la ora 10.

Mult succes!

4 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Du-te si informeaza-te la secretariatul facultatii respective. Ai intrat la o facultate buna, si esti atat de bleg incat nu poti sa deschizi o usa? Pana la urma te-ai duce acolo sa intrebi si femeia de servici, ca si ea trebuie sa stie..istetule.

| gadyel explică (pentru laurentiu80):

Unu la mana daca tot am net de ce m-as mai deranja sa merg pana la facultate? Numai asa sa fac drumuri degeaba, si sa mai platesc si net-ul, mai ales ca nu sunt din Arad.
Doi la mana secretara sau femeia de servici nu te atentioneaza in legatura cu anumiti profesori iar aici astept si sfaturi.
Si trei la mana stai linistit ma voi descurca daca nu sti sa raspunzi taci!

| laurentiu80 a răspuns (pentru Marus91):

Mare tampit e asta... el saracul cred ca a uitat si la ce facultate si-a bagat dosarul si unde a fost admis.