| littledevil4ever a întrebat:

Am intrat la un liceu profil uman, filologie, bilingv spaniolă. La ce facultate aș putea merge mai departe? Știu că mai am patru ani, dar vreau să știu.

Răspuns Câştigător
| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salutare!
Poti merge la orice facultate, insa difera cunostintele pe care le-ai acumulat in liceu cu cele pe care le vei face spre ex: la o facultate de matematica, sau la o academia militara (unde se face matematica). Preferabil ar fi sa alegi o facultate ce tine de profilul uman, precum Academia de Politie, Dreptul, Facultate de limbi straine... etc.

Mult succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti la oricare.