| cookiealex15 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi de la cei care au dat si au luat bacul. Cum v-ati organizat timpul? In ce zile ati invatat la romana, in ce zi la mate... Ca banuiesc ca nu poti face zilnic pentru toate, ci a-ti avut un program. Vreau sa stiu si eu care, ca am bacul la anul si nu sunt organizat deloc sad DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| magners a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa inveti pe tot parcursul anului, altfel nu vad cum ar putea cineva sa ia, numai prin noroc. Eu am inceput sa invat cred ca pe la inceputul iernii, iar cand s-a apropiat examenul am recapitulat ce am invatat, pam pam

| cookiealex15 explică:

Pai asta stiu, dar nu stiu cum sa imi organizez timpul cu invatatul. Ca nu pot invata in fiecare zi la mate, romana, bio + temele care le am. Banuiesc ca ai avut un program saptamanal ceva pentru materii