| AndreeaWXYZ a întrebat:

Am nevoie de un raspuns URGENT! Am fost admisa in cadrul universitatii de vest din Timisoara la taxa si trebuie sa confirm pana maine la 2; odata cu banii de confirmare ar trebui sa platesc si 20% din taxa, adica 600 de lei INSA eu nu sunt hotarata sa raman acolo. Mi-as putea recupera banii in cazul in care ma hotarasc sa ma retrag? RASPUNS URGENT PLSSS

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal poti sa recuperezi partea din taxa de studii platita, daca nu urmezi deloc acea facultate.
Informatii precise obtii de la facultate, intreaba asta inainte de a plati.