| adyboss98 a întrebat:

Am nevoie si eu ne putin ajutor, am si eu o tema la religie si nu stiu ce sa scriu:
Alcatuieste, oral, portretul prietenului tau.Mentioneaza de ce ti l-ai ales prieten.

Răspuns Câştigător
| marilenutza2000 a răspuns:

Pai poti sc incepi cu numele prietenului,apoi sa ii zici varsta,apoi culoarea ochilor etc... si ce fel este in interior( inimos, curajos, etc.) si poti sa scrii la sfarsit ca l-ai ales pe acel prieten pentru ca a)este cel mai bun prieten b)te integi bine cu el si stii tot despre el.etc (sfarstit), sper sa iti fie de folos raspunsul meu :d.

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Poti spune despre faptul ca ti-a fost alaturi si la bine si la rau, te-a ajutat fara sa astepte ceva in schimb si este o persoana care face parte din viata ta de mai mult timp.
Sper ca am putut sa te ajut.

| niku93 a răspuns:

Ai tema la religie?:O:O:O.ba,poate nu fac eu banking cu cine trebuie...