| NoLoveNoStress a întrebat:

Acord FUNDA+Votul Folositor+Inteligent la intrebarea urmatoare:
Este de fapt o tema la romana si imi spune asa:
'Alcatuieste o compunere de 10 randuri in care sa prezinti portretul fizic si moral al profesorului preferat.'
Am nevoie de ea azi(03.mai.2011, ora 12:03)

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Puteai sa ne spui macar ce profesor preferat ai tu si care ii sunt calitatile morale si fizice, pentru a putea face o compunere. Noi nu avem de unde sa stim pe care dintre profesori il preferi si mai ales ce trasaturi fizice si morale are. Iti recomand un link ce contine o scurta descriere a profesorului perfect.
http://www.calificativ.ro/......16660.html
Atentie, acele trasaturi fizice nu trebuie insirate ca in link, ci trebuie combinate intr-o compunere.
http://www.suntparinte.ro/......i-preferat

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Pai, noi nu avem de unde sa stim profesorii tai. Asa ca ar trebui sa iti folosesti imaginatia si sa iti caracterizezi un profesor.mai poti baga si de la tine cate ceva. bafta!