| axelmatei a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor ...Trebuie sa fac la franceza o prezentare despre mine : je m'appelleee. in care sa spun cati ani am, in cat sunt nascut localitatea, adresa apoi o prezentare a fam num la parinti varsta ocupatie si apoi un proiect despre viitor unde spun ce propun sa realizez ( sa termin sc si sa devin medic ) oricum daca poate cineva sa imi faca un fel de model la toata chestia asta ii raman vesnic indatorat si logic primeste si o funda

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, pune mana si fa-ti prezentarea. Din ce spui tu aici, inteleg ca TU ai tema la franceza, nu NOI. Deci, fiind tema TA, o faci singur.

| кא๔ a răspuns:

Am un raspun usor pentru tine...
www.google.ro

| кא๔ a răspuns:

Inveti ca de aia ai cap.

| axelmatei explică:

Ba fratilor sunteti ca ceapa...cum sa fac tema la franceza daca nu stiu nimic la franceza...de aia va ceream voua un model