| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare : daca la examenul de competente lingvistice proba orala am uitat telefonul in buzunar imi poate fi anulat bacul din cauza asta in momentul in care se analizeaza camerele video? Imi este frica sa nu se fi observat in momentul in care m-am ridicat din banca si m-am dus in fata pentru a sustine proba. Teoretic nu poate demonstra nimeni ca era telefon, la fel de bine ar fi putut fi un pachet de tigari...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu l-ai folosit la nimic, nu-ti face probleme.

| Jipa95 a răspuns:

Daca nu l-ai scos la vedere, este ok! Sa stii ca nici eu la nici un fel de proba orala sau scrisa la bac de anul asta nu am predat telefonul, ci l-am lasat in buzunar! laughing

| jamal000 a răspuns:

Nu e nicio problema, nu te agita pentru nimic!