| AlexPkzzz a întrebat:

Eu sunt in clasa a 6-a si m-am inscris pentru bursa.Trebuie sa ai media pe semestrul unu peste 9.50 si eu am chiar 9.50. Avem multi copii cu medii de 10, 9.90 si nu stiu daca o sa primesc si eu o bursa. Daca exista o bursa mai mica sau daca pot primi si eu una va rog sa imi dati un raspuns. P. S: AM CITIT CA BURSA ACTUALA ESTE DE 300 LEI. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| danielutzica a răspuns:

Se da bursa tuturor celor care au peste 9.50, din cate stiu eu nu au un anumit nr de elevi la care sa le dea bursa.

1 răspuns:
| EuNuTu a răspuns:

Nu poti sa astepti sa vezi daca primesti sau nu?