| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare urgenta, dau funda la cel mai bun raspunshappy o sa am teza la mate in 1 saptamana, sunt clasa a 8-a, dar eu in a 7a nu am invatat asa bine...am nevoie sa imi zica cineva toate formulele de geometrie pentru teza...toate formulele din cls a 7-a si a 8-a primul semestru, totu totu ca sa pot invata tothappy va multumesc!happy

3 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Cauta pe internet.tot ce te interseaza ...nu te astepta ca totul sa iti vina pe tava,, intreabati cologii laughing. rezolvati problemele si singurhappy...scuze pentru raspuns >|

| FineBroAndy a răspuns:

Crezi ca sta cineva sa iti zica tie tot caietu? Eu am avut astazi teza...macar caietele dintr-a saptea le mai ai? Te puteai uita peste ele...

| andrei233332 a răspuns:

Aia e, nu le mai am...si nu am nevoie de toate lectille...am nevoie doar sa imi zica cineva gen " invata:teorema lui pitagora, invata tabelul cu cosinus si sinus, etc.nu am nevoie sa imi si scrie care sunt definitile sau formulelehappy