| Billa_4307 a întrebat:

Am o mare problema. Azi am dat bacul și în timp ce scriam la subiectul 3am început sa am probleme cu stiloul. A început sa scrie mai subțire și mai deschis la culoare. Diferența este vizibila, însă a început sa se deschidă la culoare treptat. Adică se vede ca am scris cu același stilou. Credeți ca îmi vor anula lucrarea? Sincer mi se pare o prostie. Nu a fost vina mea și nu intenționam în nici un caz sa fac semne pe lucrare. Și totuși îmi este foarte frică. As lua 8.50-9. Dacă nu le-ar veni vreo idee. Credeți ca îmi vor anula lucrarea? sad

2 răspunsuri:
| cosminX a răspuns:

Stai linistita ca daca e lucrare buna dupa cum zici, nu e nici un stres.

| Billa_4307 explică:

Sper... Dar de exemplu dacă ar anula-o, bănuiesc ca nu se poate depune contestație, nu? sad